Kombinezon STEPHANI

  • szt.
  • 49,99 zł 39,90 zł / szt.

OPIS PRODUKTU

Na podstawie tego wykroju uszyjesz dwie wersje kombinezonu – w zasadzie modnego zawsze, a w tym sezonie robi szczególną furorę:
– pierwszy model to kombinezon odcięty w pasie, z kopertowym założeniem na przodzie i zawiązywany w talii cienkim paskiem z tej samej tkaniny. Rękawy kombinezonu są niżej wszywane, są długie i wąskie. Długość nogawek to mniej więcej 3/4. Kombinezon jest dopasowany, ale nie obcisły.
– drugi model kombinezonu różni się od pierwszego tym, że kombinezon ma krótkie, opadające rękawki, a w pasie wszyta jest gumka, zamiast wiązanego paska.
Aby kombinezon dobrze leżał na sylwetce wymagany jest dość miękki materiał. W zależności od rodzaju tkaniny z jakiej uszyjemy kombinezon i od dodatków może on stanowić wygodny strój dzienny, jak i elegancki, wieczorowy; kombinezon na ciepłe letnie dni uszyjemy z cienkich, przewiewnych tkanin, a na chłodniejsze dni z nieco grubszych tkanin. Poszczególne elementy prezentowanego wykroju są tak dobrane i połączone, aby powstał uniwersalny wykrój kombinezonu odpowiedni dla każdego typu sylwetki kobiecej, szczególnie dla niższych kobiet i pełniejszych np. kopertowy przód z dekoltem w kształcie litery V, długość nogawek 3/4, wąskie rękawy, krój dopasowany, ale nie obcisły, daje delikatnie podkreślenie talii.

 

Wykrój jest w formie papierowej. 

 

REKOMENDACJE MATERIAŁOWE

Lejące tkaniny i dzianiny, fakturowane lub gładkie np. satyna, krepdeszyn, krepa, jersey – naturalne lub mieszane (z dodatkiem elastanu).

 

ILE MATERIAŁU POTRZEBUJESZ:

Model A – 300 cm
Model B – 250 cm

 
Czas wykonania Długi
Poziom trudności Łatwy
Rozmiar 34, 36, 38, 40, 42, 44 
Forma Wykrój drukowany