Program rabatowy "HandMade"

 

 

Program rabatowy "HandMade" to możliwość kupowania artykułów w naszym sklepie ze stałym 10% lub 5% rabatem. Program jest bezterminowy i obowiązuje każdego klienta który zrealizuje w naszym sklepie zakupy na łączną kwotę min 2000 zł lub 500 EUR. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu! 

 

 

Regulamin programu rabatowego „HandMade”

 

  1. Program rabatowy HandMade obowiązuje od 1.01.2020 do 31.12.2020
  2. Uczestnikiem programu mogą być klienci indywidualni lub firmy.
  3. W ramach programu rabatowego „HandMade” można kupować artykuły w sklepie www.miekkie.com ze stałym 10% lub 5% rabatem. 
  4. Warunkiem zakwalifikowania się do programu jest zrealizowanie zakupów ( opłacone zamówienia ) na łączną kwotę co najmniej 2000 zł lub 500 EUR w okresie obowiązywania programu tj od 1.01.2020 do 31.12.2020. Kwota ta może być wydana w ramach jednego zamówienia lub w kilku zamówieniach łącznie. Do kwoty tej nie są wliczane zamówienia od których klient odstąpi w ramach przysługującego mu prawa zwrotu zakupionego towaru.
  5. Po spełnieniu warunku z punktu 4 klient powinien wysłać zgłoszenie do programu mailowo na adres hello@miekkie.com o tytule Hand Made. Po otrzymaniu zgłoszenia klient zostanie niezwłocznie dodany do programu. 
  6. Maksymalny rabat w ramach programu to 10%. 
  7. Wysokość rabatu będzie podana przy każdym produkcie.
  8. Rabat nie obowiązuje na produkty w promocyjnych cenach, produkty objęte wyprzedażami lub innymi akcjami promocyjnymi, produkty w cenach hurtowych.
  9. Uczestnik programu, który nie dokona żadnego zamówienia w ciągu 12 miesięcy od daty ostatniego zakupu zostanie automatycznie wyłączony z programu.
  10. Program trwa 12 miesięcy, rabat jest bezterminowy.