To nie może być koniec!

 

Kochani!

Początek maja to dobry moment na podsumowanie tego co wydarzyło się w ostatnich tygodniach i ogłoszenie ważnej dla nas decyzji.

Ostatnie kilka tygodni były dla Miękkie bardzo trudne. Przypomnę co się wydarzyło. Po kliku miesiącach bardzo słabej sprzedaży w II połowie marca musieliśmy się zmierzyć z faktem braku środków na dalsze funkcjonowanie sklepu Miękkie. W tej sytuacji nie było innego wyjścia jak tylko ogłosić likwidację sklepu i w ten sposób odzyskanie chociaż części zainwestowanych w towar środków.

21.03 ogłosiłem, że likwidujemy sklep. Wasza reakcja i odzew totalnie nas zaskoczyła. Nie dość, że otrzymaliśmy kilkaset życzliwych widomości, wspierających i podtrzymujących na duchu to również, co było dla mnie osobiście mega dużym zaskoczeniem, klienci w ciągu 5 dni złożyli u nas tyle zamówień co w 3 miesiące!!!

Serwery sklepu „rozgrzały się do czerwoności”, produkty znikały klientom z koszyków, w sklepie w jednym momencie było kilkuset klientów. Kolejka zamówień oczekujących na realizację bardzo się wydłużyła. 

Udało się nam obsłużyć dość sprawnie wszystkie zamówienia. Chciałem bardzo podziękować wszystkim pracownikom za tą ciężką pracę i zaangażowanie w ten proces. Brawo Wy!

Jednak przede wszystkim chciałem podziękować Wam kochani klienci, za waszą cierpliwość w oczekiwaniu na zamówienia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Cała ta sytuacja uświadomiła mi, że bardzo cenicie i lubicie Miękkie, że cholernie szkoda by było tak po prostu zamknąć ten sklep, że być może jest jakaś szansa dalej oferować Wam świetne tkaniny w bardzo dobrych cenach.

Po długich rozważaniach, kalkulacjach kosztów, analizowaniu scenariuszy doszedłem do wniosku, że być może da się to zrobić. Być może jest szansa aby dalej Miękkie mogło działać. Może w mniejszej skali, przy niższych kosztach, w tańszym magazynie ale z pięknymi materiałami w bardzo dobrych cenach. To jest możliwe jeśli nam pomożecie. Wyprzedaż pozwoliła spłacić pilne zobowiązania firmy. Dała nam oddech i nadzieję. Jednak aby odnowić asortyment potrzebujemy waszej pomocy.

Chciałbym poprosić Was o wsparcie w postaci zakupu naszego wykroju elektronicznego, które pozwoli nam odbudować naszą ofertę.

Kupując od nas jeden z naszych wykrojów elektronicznych otrzymacie nie tylko dopracowany wykrój do bezterminowego użytku, ale dodatkowo każda osoba otrzyma BON na zakupy w Miękkie o równowartości wydanej na wykroje kwoty. Uzbierane w ten sposób środki przeznaczymy na odbudowanie oferty Miękkie! Liczymy na Waszą pomoc. Bon będzie ważny od 15.05.2023 do 30.06.2023 dla zakupów za min 225 PLN lub 50 EUR.

Tutaj jest link to naszej oferty wykrojów. 

To nie może być koniec Miękkie! Pomóżcie nam! Liczymy na wasze wsparcie!

Andrzej Świętochowski

Miękkie