Letnie koszulkowe inspiracje - darmowy wzór na Dino aplikację

Letnie koszulkowe inspiracje - darmowy wzór na Dino aplikację

2

Polish: 

Gdy zaczyna się lato wszystkim, nie tylko kobietom brakuje ubrań :)

Odświeżenie garderoby moich dwóch panów nie zajęło mi zbyt wile czasu. Efektami mojej pracy, z uwagi na sezon urlopowy dzielę się dopiero dziś. Mogę jednak powiedzieć, że dresówka light w upalne dni, przeszła pomyślnie testy zarówno większego, jaki i mniejszego meżczyzny.

T-Shirt - obowiązkowa część letniej garderoby!

Wersje dorosłe możecie obejrzeć na Miekkim Instagramie. Pokazywał je już Andrzej, który w tym sesonie zyskał dwie nowe koszulki. Jedną w letnią wersję Miekkich niebieskich gór, drugą w lekką i przewiewną wersję naszego wzoru Dino Camouflage. Oba T-Shirty uszyłam z wykroju Pattydoo, który polecałam wam już przy wpisie z bluzą z Miśkiem.

Iglak zyskał odpowiedniki tatusiowych koszulek i jedną w rekiny. Wykrój jaki wykorzystałam znajdziecie w Ottobre 3/2015 model numer 4, zrezygnowałam jednak z zapięcia na ramieniu.

 

Wersja Iglakowa w niebieskie góry, różni się od tatusiowej wykończeniem i granatowymi obszyciami.

Rekiny to opcja w której wykorzystałam fragment dzianiny z początku belki. Nie nadawał się do sprzedaży, miał jaśniejsze fragmenty druku, mi jednak żal było takiego kawałka wyrzucić. Miejsca gdzie druk, ewidentnie się odcinał, przeszyłam ozdobnym kontrastowym ściegiem, a na piersi doszyłam kieszonkę w paseczki.

Dinozaury powiem szczerze, musiałam czymś rozweselić. Naszyłam na przodzie koszulki głowę i ogon dinozaura, które wystają z bocznych szwów. Plik z aplikacją do wydruku możecie pobrać z tego linka Dino applique _by Miekkie. Wystarczy projekt wydrukować w odpowidającej Wam skali, odrysować wszystkie elementy na wybranej tkaninie i podkleić flizeliną, potem pozostaje już tylko, naszyć wszystkie elementy na wybraną część garderoby. Ja moją aplikację uzupełniłam fragmenatami szarego washable kraft paper. Dlatego zęby, oczy na których wyszyłam źrenice, jak i róg na nosie, mają inną strukturę. Myślę, że aplikacja, przez to zyskuje na wyrazistości. Aplikację możecie, zrobić jak chcecie i użyć takich tkanin jakie będą Wam pasować. :)

Rękawki podłożyłam i dodatkowo uzupełniłam o surowo wykończoną lamówkę, której niewykończony brzeg wystaje 5mm, spod głównej części rękawka.

Czy u Was też obowiązkową częścią letniej garderoby są T-Shirty?

Miło mi będzie jak poodzielicie się ze mną waszymi opiniami w komentarzach. :D

Buziaki Aga

English:

available soon

 

 

© Copyright by Aga Pyl