Koszty i sposoby dostawy

 

 1. Zamówienie wysyłane jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. Klient zostanie poinformowany niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
 2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:
  1. Przesyłka kurierska krajowa.
  2. List polecony E-commerce InPost
  3. Dostawa do paczkomatu InPost
  4. Przesyłki kurierskie międzynarodowe.
  5. Międzynarodowy list polecony
 3. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 5 dni roboczych od dnia dokonania płatności za zamówienie przez Klienta, jednakże Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, by zamówienia były realizowane możliwie jak najszybciej.
 4. Klient jest obciążany kosztami dostawy:
  1. Przesyłka kurierska krajowa - do 30 kg – 13,50 zł
  2. List E-COMMERCE INPOST do 2 kg - 7,95 zł
  3. Dostawa do paczkomatu InPost - do 5 kg - 9,90 zł
  4. Przesyłki kurierskie międzynarodowe GLS: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja,  Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa,Luksemburg, Łotwa, Monaco, Niemcy ,Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja,  Węgry, Wielka Brytania, Włochy do 20 kg - cena w zależności od wagi i destynacji  będzie podana przez system przy złożeniu zamówienia już od 6,50 EUR. Wysyłka do Niemiec do 2 kg - 6,50 EUR, do 10 kg 8,50 EUR, do 30 kg 10,50 EUR .

   

5. W ramach promocji wysyłkowej

 • W przypadku zamów. powyżej 99 zł wysyłka kurierem lub do paczkomat. (InPost Light) na terenie Polski - 5 zł
 • W przypadku zamów. powyżej 500 zł wysyłka na terenie Polski - GRATIS!

6. Na terenie Polski termin dostawy Towaru do Klienta wynosi maksymalnie 3 Dni Robocze, chyba że w opisie danego Towaru podano inny termin.

7. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

8. Zaleca się, aby Klient ocenił stan towaru i jego zgodności z Zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru zaleca się w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier), zawierający opis uszkodzenia i odmówić przyjęcia Towaru.

9. Sklep internetowy nie ponosi kosztów opłaty celnej. W przypadku Zamówienia dostawy do miejsca docelowego, leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, Klient musi wziąć pod uwagę opłaty celne. Wszystkie sprawy związane z opłatami celnymi leżą po stronie Kupującego. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat Klient może znaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC). Aktualne stawki należnych opłat są dostępne pod następującym adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl