Koszty i sposoby dostawy

 1. Zamówienia wysłany do: krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii
 2. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 3 dni robocze od dnia dokonania płatności za zamówienie przez Klienta, jednakże Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, by zamówienia były realizowane możliwie jak najszybciej. W przypadku dużej liczby zamówień czas realizacji może ulec wydłużeniu.

 3. Dostawa na terenie Polski:

  • Darmowa dostawa od kwoty 299 zł 
  • Kurier GLS  ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - do 31 kg – 21,90 zł
  • Paczkomat InPost ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - do 5 kg - 16,90 zł;
  • Orlen Paczka 
   - do 5 kg 12,90 zł  
    
  • Wysyłka za pobraniem ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - kurier GLS - +2%
     
  • Odbiory osobiste po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym
   IMM DESIGN MAGAZYN ul. Celtic Park ul. Kineskopowa 1 bud. G lok. 4 05-500 PIASECZNO

  • Opłata za zwrot nieodebranej przesyłki 19,90 zł 

   

 4. Dla zamówień poniżej kwoty 25 zł doliczana jest opłata 10 zł za przygotowanie zamówienia
 5. Przesyłki kurierskie DHL Economy Select do 30 kg 
 6. Przesyłki do NIEMIEC realizowane przez DHL Deutschland - do 5 kg 4,99 EUR, 5-20 kg - 5,99 EUR. Czas dostawy min 7 dni robocznych. 
 7. Przesyłki kurierskie międzynarodowe GLS do  max 30 kg 1 paczka: 

 

7. Na terenie Polski termin dostawy Towaru do Klienta wynosi maksymalnie 2 Dni Robocze, chyba że w opisie danego Towaru podano inny termin. Dostarczenie paczki na terenie Unii Europejskiej kurierem GLS lub DHL od 2 do 7 dni roboczych.

8. Zaleca się, aby Klient ocenił stan towaru i jego zgodności z Zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru zaleca się w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier), zawierający opis uszkodzenia i odmówić przyjęcia Towaru.

9. Sklep internetowy nie ponosi kosztów opłaty celnej. W przypadku Zamówienia dostawy do miejsca docelowego, leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, Klient musi wziąć pod uwagę opłaty celne. Wszystkie sprawy związane z opłatami celnymi leżą po stronie Kupującego. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat Klient może znaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC). Aktualne stawki należnych opłat są dostępne pod następującym adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl