Koszty i sposoby dostawy

1-3 października 2021 obowiązuje promocja "Weekend darmowej dostawy" dla zamówień powyżej 100 PLN w kraju lub powyżej 50 EUR zagranicę do wybranych krajów*.

 

 1. Zamówienia wysłany do: krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii
 2. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 3 dni robocze od dnia dokonania płatności za zamówienie przez Klienta, jednakże Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, by zamówienia były realizowane możliwie jak najszybciej.

 3. Dostawa na terenie Polski:

  • Kurier GLS  ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - do 31 kg – 14,90 zł
   - od kwoty zamówienia -499,00 zł - 0 zł 
  • Wysyłka za pobraniem ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - kurier GLS - 19,90 zł;
   - od kwoty zamówienia 499,00 zł - 5 zł; 

  • Polska - do paczkomatu InPost ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - do 5 kg - 14,90 zł;
   - PACZKA W WEEKEND - 5 zł 
  • - od kwoty zamówienia 499,00 zł - 0 zł 


  • Odbiory osobiste po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym
   IMM DESIGN MAGAZYN ul. Celtic Park ul. Kineskopowa 1 bud. G lok. 4 05-500 PIASECZNO

  • Opłata za zwrot przesyłki 14,90 zł 

   

 4. Dla zamówień poniżej kwoty 25 zł doliczana jest opłata 10 zł za przygotowanie zamówienia. 
 5. Przesyłki kurierskie DHL Economy Select do 30 kg 
 6. Przesyłki kurierskie międzynarodowe GLS do  max 30 kg 1 paczka: 

 

7. Na terenie Polski termin dostawy Towaru do Klienta wynosi maksymalnie 2 Dni Robocze, chyba że w opisie danego Towaru podano inny termin. Dostarczenie paczki na terenie Unii Europejskiej kurierem GLS lub DPD od 2 do 7 dni roboczych, list Global Express od 4 do 12 dni, paczka pocztowa od 7 do 21 dni. 

8. Zaleca się, aby Klient ocenił stan towaru i jego zgodności z Zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru zaleca się w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier), zawierający opis uszkodzenia i odmówić przyjęcia Towaru.

9. Sklep internetowy nie ponosi kosztów opłaty celnej. W przypadku Zamówienia dostawy do miejsca docelowego, leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, Klient musi wziąć pod uwagę opłaty celne. Wszystkie sprawy związane z opłatami celnymi leżą po stronie Kupującego. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat Klient może znaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC). Aktualne stawki należnych opłat są dostępne pod następującym adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl

 

*Promocja dotyczy wysyłki do wybranych krajów: Danii, Belgii, Holandii, Niemiec, Estonii, Litwy, Łotwy, Austrii, Francji, Czech, Słowacji oraz Słowenii.