Koszty i sposoby dostawy

 

 1. Zamówienia wysłany do: krajów Unii Europejskiej, Australii, Białorusi Brazylii, Honkong, Izraela, Japonii, Kanady, Norwegii Południowej Korei, Malezji, Nowej Zelandii, RPA, Rosji, Singapuru, USA, Tajlandii Turcji, Szwajcarii, Serbii, Ukrainy. 

 2. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 3 dni robocze od dnia dokonania płatności za zamówienie przez Klienta, jednakże Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, by zamówienia były realizowane możliwie jak najszybciej.

 3. Dostawa na terenie Polski:

  • Kurier GLS  ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - do 31 kg – 13,50 zł;
   - od kwoty zamówienia -199 zł - 0 zł 
  • Wysyłka za pobraniem ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - kurier GLS - 17,50 zł;
   - od kwoty zamówienia 199 zł - 4 zł; 

  • Polska - do paczkomatu InPost ( dostawa max. 2 dni robocze) 
   - do 5 kg - 13,5 zł;
   - od kwoty zamówienia 199 zł - 0 zł 
   - ponowne wysłanie paczki po zwrocie do nadawcy - 27 zł 

   

 4. Przesyłki kurierskie międzynarodowe GLS do  max 30 kg 1 paczka: 

 

 

 

5. Global Express - list polecony do 2 kg 

6. Paczka pocztowa do 20 kg 

 

7. Na terenie Polski termin dostawy Towaru do Klienta wynosi maksymalnie 2 Dni Robocze, chyba że w opisie danego Towaru podano inny termin. Dostarczenie paczki na terenie Unii Europejskiej kurierem GLS lub DPD od 2 do 7 dni roboczych, list Global Express od 4 do 12 dni, paczka pocztowa od 7 do 21 dni. 

8. Zaleca się, aby Klient ocenił stan towaru i jego zgodności z Zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru zaleca się w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier), zawierający opis uszkodzenia i odmówić przyjęcia Towaru.

9. Sklep internetowy nie ponosi kosztów opłaty celnej. W przypadku Zamówienia dostawy do miejsca docelowego, leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, Klient musi wziąć pod uwagę opłaty celne. Wszystkie sprawy związane z opłatami celnymi leżą po stronie Kupującego. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat Klient może znaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC). Aktualne stawki należnych opłat są dostępne pod następującym adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl