Partnerzy

 

7cm - kształcąca krawców, konstruktorów i projektantów szkoła w samym centrum Poznania.

 

 

 

Ciekawe Szycie

Ciekawe szycie to miejsce dla osób, które nie tylko chciałyby nauczyć się szyć na maszynie, ale też miło i twórczo spędzić czas robiąc niepowtarzalne i niebanalne rzeczy.

Z kodem miekkie5 wszystkie kursy szycia możesz kupić 5% taniej.

 

Warszawa Szyje to nie jest zwykła szkoła szycia. To społeczność zrzeszająca pasjonatów. 

Składa się z trzech współgrających uzupełniających się trzonów: Szkoły szycia i rękodzieła - prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które pierwsze spotkanie z maszyną mają już za sobą. Uczymy dorosłych, dzieci i młodzież. Organizujemy eventy dla firm. Oprócz kursów szycia prowadzimy również warsztaty rękodzielniczne, np. szydełkowanie, dzierganie na drutach oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie; Grupy na Facebooku - powstała w 2013 roku i od tego czasu z małej grupy osób chcących pogłębić swoją wiedzę przeistoczyła się w grupę mającą ponad 11000 członków; Fanpage'a na Facebooku - to przede wszystkim serwis o szyciu. Tworzymy portal, który zrzesza pasjonatów zajmujących się szyciem hobbystycznie i zarobkowo.

Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które pierwsze spotkanie z maszyną mają już za sobą. Uczymy dorosłych, dzieci i młodzież. Organizujemy eventy dla firm. Oprócz kursów szycia prowadzimy również warsztaty rękodzielniczne, np. szydełkowanie, dzierganie na drutach oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do przytulnej pracowni w Warszawie w Babka Tower, aby w domowej i ciepłej atmosferze z pomocą cierpliwej i życzliwej instruktorki zarazić się pasją do kreatywności!

Jeśli marzysz o nauce szycia i chcesz aby ktoś Cię poprowadził krok po kroku, wytłumaczył ze szczegółami i pokazał z bliska - to w Złotym Naparstku znajdziesz to wszystko. Kursy szycia, warsztaty i wykroje są super dokładne, wyczerpujące i zrozumiałe. Nauka ze Złotym Naparstkiem to gwarancja sukcesu. Zaczniesz szyć ze zrozumieniem i z pasją. Zajrzyj i wybierz coś dla siebie.